Oma Ehitaja projekteerib ja ehitab Laagrisse uue ostukeskuse

01.09.2016 allkirjastasid Selver AS ja AS Oma Ehitaja tütarettevõte Projekt 554 OÜ äriruumi üürilepingu uue Selveri avamiseks Tallinnas Laagris aadressil Pärnu mnt 554.  Linnapiirile jäävale kinnistule rajatakse kaubanduskeskus, mille projekteerib ja ehitab AS Oma Ehitaja. Suurima kaubanduspinna –  2626 ruutmeetrit  – võtab enda alla Selver, keskuses on lisaks veel mitmeid väiksemaid üüripindu. Kaupluse avamisaeg on planeeritud 2017. aasta lõppu.

Planeeritavast Selverist leiab ligikaudu  15 000 erinevat toodet, eelkõige keskendutakse värskele toidukaubale. Kaupluses saab tööd 55 inimest.  

Uue kaupluse ehitamist kommenteerib Selver AS juhatuse liige Kristi Lomp: “„Pääsküla Selver on Nõmme ja Laagri rahva seas sooja vastuvõtu leidnud ning see julgustab meid avaramat ja suurema kaubavalikuga Selverit ehitama. Laagri kasvab endiselt jõudsalt ning rajatavate elurajoonide tulevastele elanikele on uus Selver suurepärase asukohaga. Samuti on ostukeskus mugav kasutada transiidikliendile, – on ta siis teel Pärnusse, Haapsallu või Riiga”.“

Vahetult keskuse kõrval asuvad nii linnaliinibusside kui ka rongide peatused. Keskusesse on kavandatud ka mugav ja kergesti ligipääsetav maa-alune parkla.