Erika

6A

Tulekul!

Registreeri huvi!

Erika 6A - sinu uus kodu Põhja-Tallinnas!

Karjamaa asumi veerel, otse Kalamaja selja taga ootavad endised tööstuspiirkonnad oma uut hiilgeaega. Tööstuse ja Erika tänavate nurgal paiknevad Esimese maailmasõja eelsest ajast pärit uhked, punastest tellistest kortermajad – nõnda nimetatud Punased kasarmud, mis olid algselt mõeldud Peeter Suure merekindluse üleajateenijate elupaigaks.

Sõjaeelse Eesti Vabariigi aegne Arsenali sõjatööstuse tehas on andnud tinglikult nimetuse kogu piirkonnale – Arsenali kvartal.

Arsenali kvartali südamesse, Erika 6a kinnistule rajatakse olemasolevatele kortermajadele täienduseks kaks omanäolist ja kvaliteetset eluhoonet, mis väärtustavad ümbritsevat linnaruumi ja loovad parema elukeskkonna.
Kavandatud hoonestus mõjub tervikliku ansamblina – planeeritavate energiasäästlike elamute ehitamisel kasutatakse piirkonda sobivaid materjale nagu klaas, tellis ja paekivi, mida kombineeritakse puiduga.

Arendusprojekti silmapaistvaks ehteks on üle ümbruskonna kõrguv tsaariaegne punastest tellistest veetorn, mis jätab oma kuuekandilise vormiga mulje võimsast kindlusetornist.
Olemasolev veetorn ehitatakse ümber üheksakorruseliseks kaunite vaadetega korrusmajaks, säilitades väärtuslikud esimesed neli korrust ja osa külgtiiva telliskonstruktsiooniga seinast. Veetorniga külgnev kuuekorruseline hoone on uus ja modelleeritud selliselt, et rajatav mõjuks omaette piisavalt kompaktsena ning lisaks linnaruumi värvi ja värskust.

Teine kinnistule rajatav kortermaja on samuti kuuekorruseline ja ehitatud selliselt, et hoone tänavapoolsesse külge jääks parkimisala ning siseõue soodsasse ilmakaarde jääks kaunilt haljastatud vabaaja veetmise ala ning mõnus laste mänguplats.


Müük

Carol Saarik

Müügiesindaja

+372 520 9330 
carol.saarik@oma.ee