Technopolis Ülemiste uus büroohoone on ametlikult avatud

Tarkusepäeva eel avati Tallinnas Technopolis Ülemiste linnakus uhiuus 12-korruseline büroohoone, mis kannab tuntud Eesti keemiku Viktor Palmi nime ning selle kõrval asuv Viktori väljak.
Uue büroohoonega lisandus linnakusse 10 800 ruutmeetrit modernset töökeskkonda, mille arhitektuurilahenduse autoriks on KOKO arhitektid ning ehitajaks Oma Ehitaja AS. Pea poolteist aastat kestnud ehitustööde järel anti valminud objekt tellijale ning rentnikele sissekolimiseks üle juba juunikuus. Tulevikus lisandub istumisalaga Viktori väljakule ka purskkaev ning alal hakatakse läbi viima erinevaid üritusi.

„Palmi maja koos sinna juurde kuuluva parkimismaja- ning linnaväljakuga on meie viimaste aastate suurim projekt, kuhu oleme panustanud väga palju – see on ühtlasi ka järgmise suure arenguetapi esimene samm,“ sõnas Technopolis Ülemiste ASi juhatuse esimees Gert Jostov. „Äsja sai see hoone ka LEED Platinum sertifikaadi, mis tähendab, et hoone on ülimalt keskkonnasäästlik ning selle haldamine on väga tõhus.“
Ülemiste City edasine kasvamine annab lootust, et sellest kujuneb tulevikus Tallinna linnas täiesti eraldiseisev linnaosa.