Renoveeritud Hotell Palace avas külastajatele uksed

26. juunil avas taas uksed AS Oma Ehitaja poolt renoveeritud Eften Capitalile kuuluv Hotell Palace.

Hotell Palace’i ajalooline hoone on valminud 1937. aastal. See oli Tallinnas esimene hoone, mis ehitati spetsiaalselt hotelliks. Nõukogude okupatsiooni ajal hotell natsionaliseeriti ning 1959. aastal ehitati hotellile juurde Pärnu maantee poolne tiib. Hoone viimane täielik renoveerimine toimus 1989. aastal.

Eelmise aasta novembrikuus alustatud ja 8 kuud kestnud ehitustööde käigus rekonstrueeriti täielikult 7-korruseline majutushoone, sh taastati ja remonditi vastavalt muinsuskaitse eritingimustele funktsionalistlikus stiilis hoone fassaadid ning ehitati sisehoovi uus sauna- ja basseinikompleks. Uuenenud hotellis on kokku 79 Hotelstar Union 4/4 superior tasemele vastavat numbrituba, mis on varasemast oluliselt avaramad. Lisaks asub hotelli esimesel korrusel 42-kohaline a’la Carte restoran „Konrad“ ning konverentside kui ka pidulike bankettide korraldamiseks kaasaegsel tasemel 75-kohaline seminariruum.

Pika ajalooga hotell on saanud sisekujundusbüroo Vaikla Disain poolt kavandatuna ning kunstnik Konrad Mäe loomingust inspireerituna uue sisekujunduse, säilitades samal ajal oma klassikalise atmosfääri.