Oma Ehitaja rajatav Madli korteriarendus sai nurgakivi!

Tallinna Lilleküla jalgpallistaadioni kõrvale Madli tänavale kerkib põhjamaise stiiliga 75 korteri ja viie trepikojaga elumaja, mis valmib 2024. aasta lõpuks.

Oma Ehitaja pani südalinnast vaid paari kilomeetri kaugusel asuvale eluhoonele detsembri keskel pidulikult nurgakivi, sest vaatamata üldistele väljakutsetele majanduses on kinnisvaraturul näha inimeste ostujulguse taastumist ja olukorra paranemist.

Praeguses turuolukorras on märkimisväärne, et Madli 1 kortermajas oli nurgakivi paigalduse ajaks ära müüdud juba ligi 40% korteritest. See näitab, et hästi läbi mõeldud, energiasäästlike ja kvaliteeti väärtustavatele kodudele leidub ostjaid alati.

Kitseküla asumisse kerkiv uus maja on nelja- ja kahekorruseliste trepikodadega. Majas on suurte akendega 2–4toalised avarad korterid, mille lagede kõrgused on 2,7–2,8 meetrit. Valdavalt on korterid avarate lodžade või katuseterrassidega.

Tänu teadlikult projekteeritud tehnilistele süsteemidele ja valitud ehitusmaterjalidele on majal A-klassi energiamärgis. Linna kaugküttega majale tulevad päikesepaneelid, korteritesse targa kodu juhtimissüsteemid, soojustagastusega sundventilatsioon ja jahutuse valmidus.

Madli 1 kortermaja on projekteerinud arhitektuuribüroo PLUSS kogemustega ja tunnustatud arhitekt Indrek Suigusaar. Inspiratsiooniks oli loojatele kohaliku asumi ajalugu ja hooned. Seetõttu on majal vaheldumisi kahe- ja neljakorruselised trepikojad, mis on osalt puitkattega ja erinevat värvi krohviga.

Oleme rahul ja uhked selle üle millise pühendumusega on ette valmistatud Madli 1 projekti, et tagada tuleviku koduomanikule siin parim võimalik kodu ja keskkond. Kindlasti on see arendus väärtus ka Tallinna linnaruumi jaoks, et tuua siia rohkem elegantsust, modernsust ja värskust.