Nõmmesalu kodude perre rajatud uusim maja aadressiga Mäepealse 31 on valmis!

Tervislike eluviisidega inimeste rõõmuks on männituka servas valminud Mäepealse 31 kortermaja. Astudes uksest välja on võimalik ühtaegu leida end looduse keskelt ja kuulda linnulaulu kui ka hüpata bussile ja olla mõnekümne minutiga südalinnas. Lühikese jalutuskäigu kaugusel jagub tegevust igale maitsele – huvilisi ootavad näiteks Nõmme-Harku valgustatud terviserajad, Nõmme Spordikeskus ning Nõmme seikluspark. Läheduses asuvad ka Baltimaade suurim teaduspark Tehnopol, Tallinna Tehnikaülikool ja IT Kolledž.  

6-korruselise kortermaja projekteerisid kogemustega ja kõrgelt tunnustatud Arhitektuuribüroo Korrus OÜ arhitektid. 1-5-toalisi kortereid on ühtekokku 64, lisaks on majas 8 külaliskorterit ja omaette trepikojaga majutusüksus. Viimases on 46 nutika lahendusega stuudiokorterit.

Kodu ja pelgupaiga on leidnud siit nii esimest kodu otsinud noored tudengid kui lastega pered. Korterid on projekteeritud ja ehitatud tänapäevaseid lahendusi silmas pidades – majal on A-energiaklass ja katusel päikesepaneelid, soojustagastusega sundventilatsioon, kaugküte ja kaks lifti. Enamus korteritel on rõdu. Kõikide korterite juurde kuulub panipaik maja 1. korrusel, lisaks on rajatud eraldi rattaruumid. Parkimiskohad on rajatud maja alla garaaži ja maja kõrvale õuealale. Avaral ja hubaselt valgustatud õuealal on ka mänguplats lastele.

Enamus korterid on maja valmimise ajaks leidnud endale juba õnnelikud omanikud. Täname südamest kõiki rahulolevaid koduostjaid, on suur rõõm näha elevust mis kaasneb uue kodu soetamisega! Täname meie tublit ehitustiimi, kes jälgisid hoolsalt kõiki nõudeid, hoidsid õiget kurssi ning viisid projekti eduka lõpuni!