Lasnamäel Paul Pinna tänaval alustati korterite müügiga

AS Oma Ehitaja alustas koostöös Uus Maa Kinnisvarabürooga uute korterite müüki Lasnamäele Pinna tänavale rajatavas Vikerlase Majas. Peamiselt kahe- ja kolmetoaliste korteritega tornelamu valmib 2016. aasta kevadel. 

Vikerlase maja teevad eriliseks funktsionaalsed, hea planeeringuga korterid. Lisaks eluruumidele on kõigis korterites garderoobid ja suuremates korterites ka nn walk in tüüpi garderoobid. Samuti on hoone teisel korrusel turvalisse tsooni koondatud veel ruumikad panipaigad ratastele, lastekärudele jms. Abiruumide rohkus aitab eluruume kasutada mõnusaks elamiseks, perega ajaveetmiseks ja puhkamiseks, sest kõik vähem kasutatav on paigutatud mugavalt mujale silma alt ära.

2016. aasta kevadel valmiv 11-korruseline Vikerlase Maja paikneb Lasnamäe südames aadressil P. Pinna 6a. B-energiaklassiga elamusse tuleb 64 peamiselt kahe- ja kolmetoalist korterit, mis on läbimõeldud planeeringutega ning pakuvad kaasaegseid kodulahendusi igale maitsele. Majas on lift, kõikidel korteritel on ilmastikukindlalt klaasitud rõdu ning korterid on varustatud korteripõhiste kaasaegsete energiasäästlike lahendustega. Autokohad on planeeritud nii maja hoovi kui ka hoonealusesse parklasse. Kõrghaljastatud hoovialale ehitatakse laste mänguväljak.

Kuna Vikerlase Maja asub Lasnamäe keskpunktis on lähiümbruse infrastruktuur suurepäraselt väljakujunenud. Kinnistu lähinaabriteks on uus Põhja politseiprefektuuri maja ja Tallinna Laagna Gümnaasium. Tervisespordiharrastajate rõõmuks on naabruses Lasnamäe kergejõustikuhall erinevate sportimisvõimalustega.

Hoone arhitekt on AB Ehala & Irik OÜ ning arendaja ja ehitaja Oma Ehitaja AS.