Alustasime Randla 6 korterelamu eelbroneeringute vormistamisega

2017 aastal valmiv Randla 6 kortermaja asub vaid 300 meetri kaugusel Stroomi rannast ning 12-minutise sõidu kaugusel kesklinnast.

Korterelamu asub Põhja-Tallinnas Randla tänaval. Hoonel on kaasaegne planeering, mis toetab moodsat linnalist elurütmi. Maja on projekteeritud viiekorruselisena ja selle arhitektuuriliseks nüansiks on viimase korruse terrasside tagasiaste. Kortermajas on erinevate planeeringutega 1 – 4 toalised korterid.

Parkimine on lahendatud hoone all ja õuealal. Osaliselt läbipaistev soklikorrus võimaldab Randla tänavalt avada vaatesügavused krundi aiapoolsele osale ja laste mänguplatsile. Hooviala haljastatakse ning maastikureljeefi loomisega krundil moodustuvad eraldi puhke- ja parklaalad. Randla tänava poolne fassaad on taotluslikult suletum ja turvalisem. Kõigi viienda korruse korterite juurde kuuluvad terrassid.

Kortermaja läheduses asub Stroomi kaubanduskeskus ja ühistranspordi peatused. Rocca al Mare ostukeskuseni viib vaid mõni kilomeeter kenasti korrastatud kergliiklusteed.

Hoone arhitekt on J.Okas &amp*** M.Lõoke OÜ ning arendaja ja ehitaja Oma Ehitaja AS.

Aadress: Randla 6, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn
Kinnistu suurus: 2720 m2
Katastritunnus: 78408:805:0037
Hoone energiaklass: B
Ehituse lõpp: suvi 2017
Koduleht: www.randla6.ee

Täpsem info:
Merje Vadi
Müügiesindaja
Tel: +372 651 0711
Mob: +372 556 330 64
E-post: merje.vadi@oma.ee

Randla6