Ajalooline Hotell Palace uueneb

Täna allkirjastati Oma Ehitaja ja Eften Capitali vahel peatöövõtuleping  Tallinnas Vabaduse väljaku läheduses asuva ajaloolise Hotell Palace’i rekonstrueerimiseks. Funktsionalistlikus stiilis Hotell Palace’i hoone esimene etapp valmis aastal 1937, Pärnu mnt. poolne tiib rajati 1959. aastal.

Ehitustööde käigus rekonstrueeritakse 7-korruseline majutushoone, sh taastatakse ja remonditakse vastavalt muinsuskaitse eritingimustele 1937. aastal ehitatud funktsionalistlikus stiilis hoone fassaadid ning uuendatakse täielikult keldrikorrusega ja ühe maapealse korrusega abiblokk. Renoveeritud hotellis saab olema 157 majutuskohta vastavuses Hotelstar Union 4/4 superior tasemega. Lisaks on hoonesse kavandatud 42-kohaline restoran ja lobby baar. Abiblokki on ette nähtud kaasaegsed toidu ettevalmistuse/serveerimise ruumid ning köök, konverentsisaal koos abiruumidega ning basseini ja saunade osa koos garderoobide ning jõusaaliga. Hoone suletud netopind on kokku ca 4900 m2.

OÜ R. Valk Arhitektuuribüroo projekti alusel valminud uuendatud hotell hakkab külalisi taas vastu võtma 2014.a suve alguses.