Vaikne elupaik linnaelu mugavustega!

Meie uus, KOKO arhitektide kavandatud kortermaja Sõpruse pst 40 on suurepärane valik neile, kes soovivad elada pealinna ühes eelistatumas Lilleküla asumis.

Kesklinna vahetus läheduses, kuid samas rahulikus ja rohelises kõrvaltänavas asuv kortermaja  pakub sooja kodutunnet ja turvalist privaatsust

 

Kolme- ja viiekorruselises korterelamus valmivad 2022. aastal stiilsed ja mugavad 1-4-toalised korterid. Sissesõiduga Sõpruse puiesteelt rajame aadressile Sõpruse 40, endise aadressiga Mõtuse 25 modernse viiekorruselise tagasiastega korterelamu.

Stiilsed ja mugavad 1-4-toalised korterid, mille enamikel korteritel on rõdu või siseõue päikeseterrass, samuti panipaik ja parklakoht maa-aluses parklas või esimesel korrusel.

M25 on rahulik oaas keset suurlinna – õnnelik ja turvaline piirkond, kus tunned ka saginat täis päeval end mõnusas koduses vaikuses.

Kesklinna võlud on siinsamas  – vaid kerge jalutuskäigu kaugusel saad nautida kiireid lõunasööke, stiilseid gurmee-elamusi ja hiliseid klubiüritusi, mis pakuvad lõõgastavat meelelahutust ning lisavad päevadesse värve.

 

Too oma ellu uut värskust – M25


Aadress: Sõpruse 40

Tutvu lähemalt:   www.mõtuse25.ee

Müük

Carol Saarik

Müügiesindaja

+372 520 9330 
carol.saarik@oma.ee