Oma Ehitaja on kogemustega ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõte. Meie põhitegevusteks on hoonete ja rajatiste projekteerimine ning ehitamine, kasutades selleks kaasaegseid ja säästlikke insenertehnilisi lahendusi.

Oma Ehitaja andis Eesti Ajaloomuuseumile üle Maarjamäe lossi kompleksi

5. juuli 2017

Esmaspäeval, 03 juulil andis Oma Ehitaja enne lepingulist tähtaega tellijale üle Maarjamäe lossi kompleksi I ehitusetapi objektid: ajaloolise lossihoone, uusehitusena valminud Filmimuuseumi hoone ning kompleksi territooriumil asuvad puhke- ning rekreatsioonialad.

Loe lähemalt

Oma Ehitaja müüs kaubanduskeskust arendava ettevõtte Projekt 554 OÜ

23. mai 2017

Ärikinnisvarasse investeeriv alternatiivne kinnisvarafond EfTEN Real Estate Fund III AS ja Oma Ehitaja AS sooritasid 19.05.2017 tehingu, millega Eften omandas Oma Ehitajalt ettevõtte Projekt 554 OÜ, mis arendab Tallinnas Pääsküla/Laagri piiril uut kaubanduskeskust.

Loe lähemalt

Oma Ehitaja rajab Tallinnasse uue kaubanduskeskuse

4. aprill 2017

31.03.2017 allkirjastasid AS Oma Ehitaja ja Projekt 554 OÜ projekteerimis-ehitustöövõtu lepingu kaubakeskuse rajamiseks Tallinnas, Pääsküla – Laagri piiril aadressil Pärnu mnt 554.  Keskuses on pinda kokku 6280 m2, sh hoone 0-korrusel paiknev 100 - kohaline parkla. Suurima kaubanduspinna -  2626 m2  - võtab enda alla Selver. Keskusesse tuleb lisaks Selverile veel mitmeid väiksemaid üüripindu (toitlustus, lemmikloomade pood, apteek, looduskaubad jne). Keskuse avamisaeg on planeeritud 2017 aasta lõppu.

Loe lähemalt

Projekt „Võrguplatsid korda” toob Eestisse taas kümme uut volleplatsi

4. aprill 2017

Eesti Võrkpalli Liit ja Oma Ehitaja AS alustavad projektiga „Võrguplatsid korda”, mille raames rajatakse või korrastatakse sel suvel üle Eesti kümme võrkpalliväljakut. Huvilised saavad avaldusi esitada tänasest, 4. aprillist, kuni 24. aprillini. 

Loe lähemalt

Oma Ehitaja ehitab Ajaloomuuseumile Maarjamäe kompleksi Filmimuuseumi hoidlahoone.

26. jaanuar 2017

25 jaanuaril 2017 allkirjastati Eesti Ajaloomuuseumi ja AS Oma Ehitaja poolt ehitusleping Ajaloomuuseumi Maarjamäe kompleksis filmimuuseumi hoidlahoone ehitamiseks.

Loe lähemalt

Oma Ehitaja rekonstrueerib Tallinna Tehnikaülikooli endise pereühiselamu

16. detsember 2016

15. detsembril allkirjastasid Tallinna Tehnikaülikool ja AS Oma Ehitaja peatöövõtulepingu ülikooli endise pereühiselamu rekonstrueerimiseks. 

Loe lähemalt

Oma Ehitaja ehitab Eleringile uue peahoone

14. november 2016

11. novembril allkirjastati AS Oma Ehitaja ja Elering AS poolt peatöövõtuleping Eleringi uue büroohoone ja juhtimiskeskuse ehitamiseks Tallinnasse, Kadaka tee 42.

Loe lähemalt

Oma Ehitajat tunnustati Rotermanni elevaatorihoone rekonstrueerimise eest

17. oktoober 2016

EV Muinsuskaitseameti 23. sünnipäeva raames toimunud heade koostööpartnerite ja kultuuripärandi hoidjate tunnustusüritusel tunnustati ASi Oma Ehitaja hästi restaureeritud mälestise ehitajana Rotermanni tehase elevaatorihoone kvaliteetse rekonstrueerimise eest. 

Loe lähemalt

Oma Ehitaja projekteerib ja ehitab Laagrisse uue ostukeskuse

15. september 2016

01.09.2016 allkirjastasid Selver AS ja AS Oma Ehitaja tütarettevõte Projekt 554 OÜ äriruumi üürilepingu uue Selveri avamiseks Tallinnas, Laagris asukohaga Pärnu mnt 554.  Linnapiirile jäävale kinnistule rajatakse kaubanduskeskus, mille projekteerib ja ehitab AS Oma Ehitaja. Suurima kaubanduspinna -  2626 m2  - võtab enda alla Selver, keskuses on lisaks veel mitmeid väiksemaid üüripindu. Kaupluse avamisaeg on planeeritud 2017 aasta lõppu.

Loe lähemalt

Oma Ehitaja alustas Randla 6 kortermaja ehitusega ja korterite müügiga

1. september 2016

Uuel Pelgulinnas asuval korterelamul on kaasaegne planeering, mis toetab moodsat linnalist elurütmi.
Maja on projekteeritud viiekorruselisena ja selle arhitektuuriliseks nüansiks on viimase korruse terrasside tagasiaste. Kortermajas on 45 erineva planeeringuga ühe kuni neljatoalist korterit, kus peaks leiduma kortereid igale maitsele.
Parkimine on lahendatud hoone all ja õuealal. Osaliselt läbipaistev soklikorrus võimaldab Randla tänavalt avada vaatesügavused krundi aiapoolsele osale ja laste mänguplatsile. Hooviala haljastatakse ning maastikureljeefi loomisega krundil moodustuvad eraldi puhke- ja parklaalad. Kõigi viienda korruse korterite juurde kuuluvad suured ja avarad terrassid.

Loe lähemalt

Oma Ehitaja toetab projekti „Võrguplatsid korda“.

14. märts 2016

Oma Ehitaja toetab projekti „Võrguplatsid korda“.

Nädalavahetusel toimunud Baltikumi võrkpalliklubisid ühendava Saja Liiga finaalturniiri ajal allkirjastasid Eesti Võrkpalli Liit ja AS Oma Ehitaja koostöölepingu, mille kohaselt sai Oma Ehitaja projekti „Võrkpalliplatsid korda“ peasponsoriks.

 

Loe lähemalt

Oma Ehitaja renoveerib Eesti Vabariigi 100ndaks sünnipäevaks Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe kompleksi

19. jaanuar 2016

Teisipäeval, 19. jaanuaril 2016 allkirjastati Eesti Ajaloomuuseumi ja AS OMA EHITAJA poolt ehitusleping Maarjamäe kompleksi ehitus- ja renoveerimistööde teostamiseks. Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe suvemõisa ootab ees uuenemisprotsess, et avada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeval uksed elamusliku ajalookeskusena.

 

Loe lähemalt

Oma Ehitaja rajab Terviseametile uue büroo- ja laborihoone

2. november 2015

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) ja AS Oma Ehitaja sõlmisid 29.10.2015 lepingu Terviseameti uue büroo- ja laborihoone rajamiseks.

Loe lähemalt

Avati Narva piiripunkti uus jalakäijate ja sõiduautode terminal

22. juuli 2015

Esmaspäeval avati pidulikult Narva-1 piiripunkti uus jalakäijate ja sõiduautode terminal.

Loe lähemalt

Lasnamäel Paul Pinna tänaval alustati korterite müügiga

14. mai 2015

AS Oma Ehitaja alustas koostöös Uus Maa Kinnisvarabürooga uute korterite müüki Lasnamäele Pinna tänavale rajatavas Vikerlase Majas. Peamiselt kahe- ja kolmetoaliste korteritega tornelamu valmib 2016. aasta kevadel.

Loe lähemalt