Randla 6 korterelamu

Aadress: Randla 6, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn
Kinnistu suurus: 2720 m2
Katastritunnus: 78408:805:0037
Hoone energiaklass: B
Ehituse lõpp: suvi 2017
Koduleht: www.randla6.ee

Oma kodu mere veerel – Randla 6.

Uus korterelamu asub Põhja-Tallinnas Randla tänaval. Hoonel on kaasaegne planeering, mis toetab moodsat linnalist elurütmi. Maja on projekteeritud viiekorruselisena ja selle arhitektuuriliseks nüansiks on viimase korruse terrasside tagasiaste. Kortermajas on erinevate planeeringutega 1 – 4 toalised korterid.

Parkimine on lahendatud hoone all ja õuealal. Osaliselt läbipaistev soklikorrus võimaldab Randla tänavalt avada vaatesügavused krundi aiapoolsele osale ja laste mänguplatsile. Hooviala haljastatakse ning maastikureljeefi loomisega krundil moodustuvad eraldi puhke- ja parklaalad. Randla tänava poolne fassaad on taotluslikult suletum ja turvalisem. Kõigi viienda korruse korterite juurde kuuluvad terrassid.

2017 aastal valmiv Randla 6 kortermaja asub vaid 300 meetri kaugusel Stroomi rannast ning 12-minutise sõidu kaugusel kesklinnast.

Kortermaja läheduses asub Stroomi kaubanduskeskus ja ühistranspordi peatused. Rocca al Mare ostukeskuseni viib vaid mõni kilomeeter kenasti korrastatud kergliiklusteed.

Randla 6 tervitab Sind mugava elukeskkonna ja paljude vaba aja veetmise võimalustega – tee oma unistus teoks! 

www.randla6.ee